Sandra Nováková - 1
Zdroj: facebook.com
A sakra...

Sandra Nováková odjela s rodinou do Egypta! Tam ji však potkala hodně velká nepříjemnost

Mrzí vás, že ostatní jezdí za teplem a vy klepete v Čechách kosu? Vůbec nezoufejte, existují i mnohem horší varianty. Třeba herečka Sandra Nováková (34) ukázala, jak by to mohlo na takové dovolené v zimě vypadat...

5 fotek
Zamilovaná rodinka si chtěla ještě letos vyjet společně na dovolenou a trochu podcenili předpověď počasí. Jako cílovou destinaci si vybrali Egypt, kde je v současné době dvacet stupňů. Což nejsou zrovna ideální podmínky pro exotickou dovolenou. Fotografii opalovacího krému s faktorem 30 komentuje Vojtěch se slovy „Tak nevím, jestli jsme neměli koupit padesátku.“ Je vidět, že smysl pro humor rodince nechybí. Fotografie ukazují, že rodinka zkrátka trochu „mrzne“.

Sandru Novákovou (34) musí znát každý divák seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Skoro deset let v ní hrála postavu zdravotní sestřičky Gábiny Šmídové. Na té mohli stejně jako na herečce chlapi oči nechat. To jí ale v seriálu nikdy moc štěstí nepřineslo. Nelepili se na ní zrovna dobráci, ale alkoholici a násilníci. To ji přivedlo od závislosti na heroinu přes laktační psychózu až do blázince. Roli Gábiny je ale už dávno konec. Sandra se rozhodla naplno věnovat své rodině.

Herečky osud je mnohem barevnější. Sandra před rokem porodila prvního syna Mikuláše, kterého má s režisérem Vojtěchem Moravcem (29). Dítě si velice přáli. Herečka se svěřila, že s partnerem žijí rodinný život a nechybělo jim nic jiného, než právě miminko.

Autor: Beat

Diskuze