Karel Gott a Miloš Zeman - 2
Zdroj: Profimedia
Tučná suma

NEČEKANÁ SUMA: Kolik stojí lístek na koncert Karla Gotta? Budete překvapeni!

Dění okolo Mistra Karla Gotta (77) je v poslední době jedno velké překvapení. Podařilo se zjistit, za kolik je možné pořídit lístky na Karlův koncert. A je to teda pěkná pálka. Tohle by si obyčejný smrtelník ani nemohl dovolit!

Je všeobecně známo, že si Karel Gott prošel v poslední době doslova peklem. Musel svádět boj se zákeřnou rakovinou mízních uzlin, který se Slavíkovi naštěstí podařilo vyhrát. Během jeho nemoci netrpěla jen Karlova rodina a jeho nejbližší přátelé, ale strach o Mistrovo zdraví sužoval všechny jeho věrné fanoušky, kteří se báli, že Karla už nikdy neuvidí zpívat.

Nyní se ale všichni toho samého bojí znovu. Karel Gott totiž zatím žádné koncerty pro veřejnost nepořádá. Na příští týden se sice připravuje koncert Karla Gotta v Malostranské besedě, ten však nebude přístupný široké veřejnosti. Jedná se o komorní koncert jen pro uzavřenou společnost. Tato skutečnost spoustu jeho fanoušků velmi zarmoutila. Všichni totiž Karlovi přejí, že se se svou nemocí úspěšně popral a těší se, že ho znovu uvidí na pódiu.

Deníku Aha! se z několika důvěryhodných zdrojů podařilo zjistit, kolik takový lístek na koncerty, které od podzimu pořádá Malostranská beseda, stojí. Je to neuvěřitelných 5 000 Kč! Jeden blízký spolupracovník Karla Gotta se nechal slyšet, že by Slavíkovi fanoušci na tento jeho koncert stejně neměli peníze. „Cyklus v Malostranské besedě plánuji završit ve větším prostředí v podobném formátu, takže ti, co se na komorní koncerty nedostali, se mohou těšit na toto vystoupení,“ snažil se dle Aha! uchlácholit a navnadit své fanoušky Karel Gott, který dodal, že zmiňovaný koncert pro veřejnost by se mohl konat ještě v první polovině tohoto roku.

Autor: mic

Diskuze