Fuj, pavouk!

SÁM DOMA SE VRACÍ! Záporák Marv po 26 letech sehrál slavnou scénu! Podívejte se na vtipné video

Kdo nezná komedii Sám doma, jako by nebyl. Příběh o tom, jak Kevin McCallister chrání zuby nehty svůj domov před dvojicí natvrdlých lupičů, miluje nejspíš každý. Představitel padoucha Marva natočil úžasné video, kde předvedl, že jeho role zůstane věčná!

Je to už neuvěřitelných 26 let, kdy první díl komedie Sám doma, přišel do kin. Příběh o nebojácném Kevinovi, kterého rodina zapomněla vzít s sebou na dovolenou, je mezi filmovými fanoušky přímo legendární. Chudák opuštěný chlapec navíc musel bojovat se dvěma nešikovnými lupiči, kteří si vyhlédli právě jeho dům. Naštěstí byl na vše připraven, a tak se na ně řádně připravil.

Během toho, co se snaží Harry a Marv dostat dovnitř domu, zažívá divák smršť neskutečné zábavy! Zlodějíčkové totiž dostávají od Kevina skutečně na frak. Nejvíce to odskáče právě Marv, který ve chvíli, kdy leží na zemi téměř v kómatu, se najednou probere a zjistí, že mu po obličeji leze tarantule Kevinova bráchy Buzze.

Marv začne hystericky ječet asi jako puberťačka, která se právě dozvěděla, že má Justin Bieber novou holku. A přesně tato legendární scéna se dočkala opakování! Jakto? Představitel Marva, herec Daniel Stern, natočil na svůj YouTube kanál komické video, kde má u sebe obrovského pavouka a ječí přesně tak, jak si to všichni pamatují z oblíbené komedie. Trocha nostalgie neuškodí, ne?

Autor: bin

Diskuze