Tereza Mandzáková a Martin Šafařík
Zdroj: Nova.cz
SuperStar Smutek v SuperStar

Šafařík a Mandzáková po vypadnutí: Jakou jim dáváte šanci?

V sedmém finálovém kole vypadla Tereza Mandzáková (18). Jak se na to tváří její milenec a další soutěžící SuperStar Martin Šafařík (21)?

Tereza Mandzáková a Martin Šafařík zažili horkou chvilku. Podusil je moderátor SuperStar Roman Juraško, který je nechal stát vedle sebe těsně před vyřazováním ze soutěže. Černého Petra nakonec dostala Tereza, Martin v SuperStar zůstává. Přežije to jejich vztah?

"Věřím, že spolu dál budeme. Terka za mnou bude jezdit, bavili jsme se o tom. Těším se, až spolu budeme randit v reálném životě. Budeme spolu moc podnikat výlety a podobně. To se ve vile nedalo," řekl webu Prásk.tv Šafařík.

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vydržíme vztah na dálku?
Vztah na dálku: romantika i naprostá beznaděj
(Ne)fungující vztahy na dálku
8 triků, jak si udržet vztah na dálku

"Myslím si, že v dalším kole vypadnu já, takže spolu s Terkou budeme moct být brzy," dodal se smíchem. "I když bych v soutěži samozřejmě rád zůstal co nejdéle, moc me to baví," uzavřel Martin.

"Byla bych moc ráda, kdyby se nám s Martinem podařilo udržet vzha i po soutěži. Když jsme stáli spolu na rozhodnutí, moc jsem mu upřímně přála, aby zůstal dál on a já vypadla," řekla Mandzáková.

Proč se jí tedy leskly slzy v očích? "Nechce se mi opouštět tak skvělou partu, se kterou jsem strávila devět týdnů. Návrat do reality bude těžký. Ale těším se i domů za rodinou," uzavřela Tereza, pro kterou tuto neděli cesta soutěží skončila. Teď jí nezbývá nic jiného než držet palce svému miláčkovi Šafaříkovi.

Podívejte se na video z rozhodnutí sedmého kola SuperStar:

Už v neděli 12. května od 20:20 se v osmém finálovém přenosu představí TOP 5 finalistů nové éry SuperStar. O hlasy diváků tentokrát budou bojovat v kole věnovaném hitům 90. let.

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících. Jak jsou se svými vystoupeními v neděli spokojeni si můžete poslechnout už v pondělí od 10:00 na voyo.cz.

Autor: mivr

Diskuze