Jiří Pomeje
Zdroj: Profimedia
Rozhodující okamžiky

S rakovinou bojující Jiří Pomeje promluvil o výsledcích léčby! Co ho teď čeká?

Herec a dabér Jiří Pomeje (52) bojuje už dlouhé měsíce s rakovinou hrtanu. Teď ale konečně přišel čas říct, jestli to mělo smysl, nebo nad ním nejistý osud visí dál...?

6 fotek
Jiřího Pomeje před časem ochromila zdrcující diagnóza. Rakovina hrtanu, šokovali vždy pohodového Jirku lékaři! Od té doby nikam nechodí, podstupuje jedno ozařování za druhým a doufá, že to bude stačit, aby úplně nepřišel o hlas, který ho z velké části živí. Nyní už je ale s touto částí léčby u konce a čeká na výsledky.

„Příští týden se to rozhodne. Jdu na vyšetření, budou mi brát vzorky a uvidí se. Když to bude špatné, bude se řezat a čeká mě chemoterapie,“ vysvětlil Jiří pro Super.cz. Nyní tedy čeká na rozhodnutí doktorů a modlí se, aby léčba zabrala a nemusel na chemoterapii, která by měla na jeho hlasivky nenávratný dopad. „Mlíkem to nevyřeším, houbami taky ne, všichni něco radí, léčitelé vědí, jak na to. Kdybych měl brát všechno, co mi doporučují, tak umřu na rakovinu žaludku a střev. Čekám na rozhodnutí doktorů a přidám pak i alternativní léčbu. Do té chemošky se mi nechce, to se přiznám,“ částečně vtipkoval, ale bylo vidět, že ho situace stále dost znepokujuje.

Jiří Pomeje se po roce objevil ve společnosti se svojí ženou Andreou. Společně šli popřát producentovi a skladatelovi Františku Janečkovi k jeho 73. narozeninám. Jiří mimojiné konstatoval, že se za tu dobu, co se mezi známými tvářemi neukázal, nic nezměnilo. Tak alespoň něco je pořád při starém... S výsledky držíme palce, ať tu mrchu rakovinu konečně porazí!

Autor: bin

Diskuze