Sexuální polohy
Zdroj: Profimedia
Koníček nebo misionář?

S PRAVDOU VEN: Jakou sexuální polohu milujete? Odhalí to, jací ve skutečnosti jste!

Sexuální polohy hrají v našem životě možná významnější roli, než jsme si kdy pomysleli. Vypoví toho totiž o člověku opravdu hodně. Jak jste na tom vy?

Poloha č. 1 - MISIONÁŘ
Stará dobrá klasika. Pokud rádi holdujete misionáři, hledáte v sexu spíše jistotu než vzrušení jako takové. Potřebujete intenzivní spojení s partnerem nebo partnerkou, ale pozor! Misionář je poloha, která vás může často vést k přehnané pasivitě, což je určitě na škodu.

Poloha č. 2 - KONÍČEK
Tak tohle je trochu jiná. Lidé milující tuto polohu jsou velmi vášniví, a nebojí se v sexu experimentovat - přímo to vyžadují a potřebují. Nemají problém "okořenit" erotické hrátky zajímavými hračkami a doplňky. Zkrátka v nich dřímá slušná porce exhibicionismu.

Poloha č. 3 - ZEZADU
Pozor, pozor! Tady už je to opravdu pořádná jízda. Pokud preferujete sex zezadu, máte v sobě horkou krev. V posteli jste přímo ďábělští! Neexistují hranice, chcete zkoušet nepoznané, a nemáte problém do svých hrátek zapojit nejen svého partnera. Nepotřebujete svíčky a romantiku, chcete maximální prožitek bez nepodstatných zbytečností.

Anketa

Jakou polohu máte nejradši?

Hlasovalo 1154 lidí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejstarší delikventka: Babičku (79) nachytali při sexu v parku

 

Autor: lor

Diskuze