Zdroj: TV Nova
Moc se těší

Rytmusova Jasmina se raduje z těhotenství: Čeká nás úplně nová etapa!

9. 10. 2018

Moderátorka SuperStar 2018 a modelka Jasmina Alagič (29) se raduje! Těší se na miminko, které si brzy bude moci pochovat a rozmazlovat.

5 fotek
Po boku Patrika Vrbovského (41) alias Rytmuse je Jasmina Alagič šťastná už nějaký ten pátek, ale společně zatím miminko neplánují. I přes to má ale Jasmina důvod k radosti! Jednoho přírůstku do rodiny se totiž dočká.

„Čeká nás úplně nová etapa,“ raduje se kráska na sociální síti. Už za pár měsíců si bude moci v pochovat děťátko své sestry Alexandy. Stane se pyšnou tetičkou! Pochlubila se s tím na Instagramu.

Ke společné fotce se svou sestrou napsala: „Všechno nejlepší mé nejlepší sestře na světě! Mít sestru je největší dar, nejlepší kámoška, nejupřímnější druhé já, díky kterému nikdy nikdy NIKDY (ani kdybys na chvíli chtěla) nebudeš sama.“ brzy se ukázalo, že kromě sestřiných narozenin Jasmina oslavuje i její těhotenství.

„Čeká nás úplně nová etapa díky Tobě a mimi Tobě, co v Tobě roste. A já už se nemůžu dočkat a slibuju, že budu nejlepší tetkou Jasminou, jakou jen budu umět být,“ uvedla na sociální síti.

Jasminu Alagič si můžete připomenout ve videu výše, když moderovala prozatím poslední ročník Česko-slovenské SuperStar.

Autor: mk

Diskuze