Rytmus - 1
Zdroj: Instagram
Velký pán

Rytmus tvrdě doplatil na dovolenou na Bali! Z účtu, který mu teď přišel k doplacení, se vám protočí panenky

Tak tohle je opravdu tučná suma! Raper Rytmus musel zaplatit nehorázné peníze za to, že si užíval skoro dva měsíce na Bali. Na kolik ho tahle sranda vyšla?

10 fotek
Raper Patrik Rytmus Vrbovský vyrazil v lednu na indonéský ostrov Bali, kde na něj již čekala jeho láska Dara Rolins i s dcerou Lolou. A jak už to tak u Rytmuse bývá, neváhal se chlubit na sociálních sítích jedním luxusním snímkem za druhým. Jenže teď přišla krutá zpráva! Kolik peněz musí Rytmus zaplatit?

Každá sranda něco stojí, ale když má člověk tolik peněz jako Rytmus, tak to příliš neřeší. Jenže i on je někdy hodně překvapený, jaký účet mu přijde. „Kdysi nepředstavitelné, dnes realita. Být pánem svého času je nejvíc. Kdysi jsem se musel poníženě ptát na dovolenou. Dnes se neptám nikoho, jen sebe. Můžu dovolenkovat, jak chci,“ psal v lednu na Instagram Rytmus, který na Bali strávil 50 dní.

Je jasné, že dovolená ho musela stát pořádný ranec. Jenže teď mu navíc přišel účet za telefon, a to je opravdu pálka! První faktura činila 1 179 eur (31 856 Kč) a druhá faktura dokonce 2 413 eur (65 199 Kč). Dohromady ho tak využívání mobilního telefonu stálo skoro 100 tisíc korun!

A co vy? Dali byste takové peníze za účet za telefon?

Rytmus: namyšlený a hrubý, nebo sebejistý a upřímný?
Rytmus peníze neřeší! Pro legraci přijde i o tisíce

Autor: niž

Diskuze