Jasmina - ultrazvuk
Zdroj: Instagram, Jasmina Alagič Vrbovská/ youtube.com/ DONFANTASTICKYPESS
Prásk.tv

Rytmus složil písničku synovi. Prozrazuje v ní jeho jméno?

V kolikátém je Jasmina Alagič (30) měsíci, můžeme jen spekulovat. S Rytmusem (42) to nikdy doopravdy neprozradili. Podle rostoucího bříška půvabné moderátorky to ale vypadá, že syn bude na světě co by dup. Napovídá tomu i nová píseň, kterou rozněžnělý rapper pro syna složil.

10 fotek
Hned od začátku to byla láska jako trám. Rytmus se po sedmi letech vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins a prakticky hned skočil do náruče Jasminy, se kterou se seznámil teprve minulý rok. V tu dobu kráska s bosenskými kořeny moderovala SuperStar a netušila, že se jí život otočí o 180 stupňů.

Za krátký čas se stihli s Rytmusem sestěhovat, vzít se a počít syna, kterého by měla Jasmina zakrátko porodit. Rapper se potomka už nemůže dočkat a složil pro něj dokonce písničku. „Stvořili jsme tě z té největší lásky. Doufám, že budeš po mámě krásný. Čekáme tě, těšíme se, až se nadechneš. Vítáme tě do tohoto světa,“ rapuje v novém videoklipu.

V klipu mimo jiné konečně ukazuje i ultrazvuk miminka, který v minulosti sice na Instagramu zveřejnil, ale vždy přes něj dal další obrázek, aby nebyl příliš vidět. Nyní ho ukázal v celé jeho kráse i s Jasminou v nemocnici. Počet zhlédnutí od umístění na Youtube raketově roste. Píseň se jmenuje Sanel a vzhledem romským a bosenským kořenům této dvojice by se klidně mohlo jednat o jméno budoucího potomka.

Autor: Han

Diskuze