Rytmus - 1
Zdroj: Instagram
Zamilovaný čávo

Rytmus se zase předvedl: Posmívá se chudým a nezadaným lidem!? FOTO

O rapperovi Rytmusovi je poslední dobou opravdu hodně slyšet. Nejvíce ve spojitosti se svou bývalou přítelkyní Darou Rolins a novou láskou Jasminou Alagič. Rytmus je do moderátorky SuperStar 2018 natolik zamilovaný, že se to rozhodl přenést i do své nové kolekce mikin.

5 fotek
První verze, kterou představil na svém Instagramu, je pro zadané a bohaté s názvem "Zamilovaný čávo". Na přední straně je nápis „Zamilovaný, bohatý, úspěšný“ a na zadní straně je jeho vlastní fotografie se srdíčky místo očí s doplňkovým nápisem „To na*ere, co?“.

Na Instagramu si Rytmus pochvaluje, jak jdou mikiny na dračku. Vymyslel dokonce i variantu pro nezadané, jejíž motto zní „Single, bez peněz a uhoněný“. Co se asi touto kolekcí snaží vyjádřit?

První varianta pro zamilované má mezi lidmi docela úspěch. Hlavně Rytmusovi fanoušci jsou z ní nadšení. Některým jen prý chybí varianta "Singl, bohatý a úspěšný". Co ale ta druhá verze? Najde se vůbec někdo, kdo by si tuto mikinu dobrovolně koupil a nosil ji? Možná ji nějaká žena koupí třeba svému bývalému příteli.

Autor: mk

Diskuze