Rytmus a Jasmina Alagič - 1
Zdroj: Instagram
Již brzy

Rytmus se ukázal jako velký romantik: Bude svatba!

14. 9. 2018

Neuběhlo ani půl roku od toho, co se oficiálně ví o vztahu Jasminy Alagič (29) a rappera Rytmuse (41). Ani tak krátká známost ale páru nebrání velmi vážně plánovat důležité životní kroky!

7 fotek
Už prakticky od samého počátku, co se na povrch dostala informace o vztahu Rytmuse a Jasminy Alagič, se také mluví o tom, že plánují založit rodinu. Rapper se svojí touhou po dítěti netajil ani v době, kdy ještě tvořil pár s Darou Rolins (45) a Jasmina se také vyjádřila, že je rodinný typ.

A k dítěti logicky patří také svatba. I o té už pár velmi vážně uvažuje. „Když je silná láska a dostatek prostředků na zabezpečení krásného života, tak musí být i svatba. Jasně, že jsme se o tom bavili,“ přiznal pro web TV Markíza zamilovaný Rytmus.

Ani Jasmina by rozhodně nebyla proti a případný sňatek ani trochu nepopírá. „Oba, já i Patrik, toužíme po rodině, takže co k tomu více dodat. O nějakých detailech však nechceme dopředu mluvit, protože jsem pověrčivá,“ přiznala pro Nový Čas Jasmina s tím, že se fanoušci této romsko-rumunské dvojice mohou brzy patrně těšit na nějaký z těchto významných životních kroků v jejich vztahu. Bude dříve dítě nebo svatba?
 

Autor: bin

Diskuze