Rytmus a Dara
Zdroj: isifa.com
Romantik ze Slovenska

Rytmus plánuje s Darou dítě: "St**ím ho tam a pak se nechám vykastrovat!"

Slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus (36) se rozhodl mít se zpěvačkou Darou Rolins (40) dítě. Popis sexu s partnerkou a zároveň početí dítěte je v jeho pojetí poněkud drsnější...

Slavný páreček spolu randí už přes dva roky. Zatímco Rolins už má s lídrem kapely Wohnout Matějem Homolou dceru Lauru (5), Vrbovský svého prvního potomka teprve plánuje. “ S Darou bych chtěl děti. No plánujeme, od pondělí jí měřím teplotu, musí si lehnout v devět večer, do ní ho zasunu a dám to na facebook a potom… Normálně ho tam dám,“ popsal Rytmus.

Jakmile ale bude ptáček v kleci, na další přírůstek do rodiny už se nechystá. “ Víš co, budoucí týden se nechám vykastrovat,“ říká rapper. Vrbovský to s rodinou myslí vážně, a protože už trénuje na pozici hlavy rodiny, dorazil podpořit benefiční akci na podporu rodin, které přišly o své otce.

V pražském klubu, kam na benefici dorazili také Hugo Toxx, Ektor, Pentifull crew a DJ Kwé, se na pomoc rodinám vybralo kolem sta tisíc korun. Všichni samozřejmě vystoupili bez nároku na honorář.

Rytmus zabil! Zahrál si ve filmu s Bruce Willisem!

Autor: eja

Diskuze