Rytmus s Jasminou a Dara
Zdroj: Instagram
Mlčeti zlato

Rytmus opět přitvrzuje: Jeho krutá slova budou Daru opravdu hodně bolet!

Všichni ví, že je Rytmus (41) zamilovaný do krásné moderátorky Jasminy Alagič (29). To, co ale poslední dny předvádí, se nelíbí nejen fanouškům, ale ani jeho ex Daře Rolins (45). Ta teď dostala další ledovou sprchu!

7 fotek
Láska nezná hranic a občas v tomto milostném zaslepení chybí člověku i soudnost. Když se lidé dozvěděli, že Rytmus chodí s moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič, všichni byli nadšení. Zamilovanému páru to spolu velmi sluší a je vidět, že se mají rádi. Jenže oblíbený rapper začal své citové výlevy už trochu přehánět.

Sociální sítě začal plnit příspěvky o tom, jak miluje Jasminu nejvíc na světě. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby tím zároveň neznevažoval předchozích sedm let s Darou Rolins. Ani jí se Rytmusovy výlevy příliš nezamlouvají. A fanoušci si tohle dobře uvědomují, a tak Rytmusovi vzkazují - Nech Daru být! Přestaň jí ponižovat! A jeho odpověď?

„Že mám s někým válku? Lidé, nenechejte se oklamat. Jediné, co řeším, je to, že miluju Jasminu nejvíc, jak jsem kdy koho miloval, a naše láska je každý den silnější. A tyto city ve mně nikdo neutlumí,“ znovu si Rytmus (možná nechtěně?) rýpnul na adresu Dary, která z těchto slov opět nebude rozhodně nadšená. Přece jenom sedm let je sedm let, a když někdo pořád dokola opakuje, že až teď je nejvíce zamilovaný a cítí se dobře, tak je logické, že to toho druhého minimálně dost zamrzí.

Autor: bin

Diskuze