Zdroj: TV Nova
Ach, ty vztahy

Rytmus naštval sestřenici Jasminy Alagič: Je maximálně nechutný! vzkazuje nepřímo rapperovi

Jasmina Alagič (29) a Rytmus (41) jsou sice na vrcholu zamilovanosti, ovšem stále více a více lidí má problém s rapperovým jednáním. Jednou z naštvaných je i vzdálená sestřenice jeho milé Dominika Stará (25).

8 fotek
Jasmina Alagič a rapper Rytmus už měsíce plní sociální sítě svojí bezmeznou láskou. Rapper se tak setkal s velkou kritikou, která začínala jako protest proti necitlivosti vůči bývalé partnerce Daře Rolins (45). Když prohlašoval, že nikdy nebyl do nikoho zamilovaný tak, jako do Jasminy, mnoho fanoušků ho hanilo za to, že těmito slovy ubližuje Daře a shazuje jejich sedmiletý vztah.

Nicméně téma Dara je snad uzavřené. I tak se ale Rytmusovi podařilo proti sobě poštvat jistou část lidí, která teď sleduje každý jeho přešlap. A jeden takový právě přišel. Patrik Vrbovský alias Rytmus se měl navézt do svého kolegy, zpěváka Paľa Drapáka (54) prohlášením, že podle něj nefrázuje tak jako „je*lý Paľo“, píše Blesk. A tím se mělo rozpoutat hotové peklo... Rytmus si tím proti sobě poštval i některé hvězdy, včetně Dominiky Staré.

Dominika Stará je slovenská zpěvačka a bývalá účastnice jedné z řad pěvecké soutěže SuperStar. Kromě toho je ale shodou okolností i Jasminina sestřenice přes druhé koleno. A i přesto, že je Rytmus snoubencem její příbuzné, rozhodla se ke kauze dost ostře vyjádřit. „Dělá hanbu skutečným umělcům, přičemž ho poslouchají děti, co se jen hledají a při jeho ‚skvostech‘ se akorát tak ztratí. On nemůže Paliho urazit, to se podaří jen inteligentovi a tento ‚pán‘ by neprošel IQ testem. Divím se, že jeho ego ještě nevyhlásili za nejvyšší vrchol Slovenska,“ rozčilovala se na svém profilu půvabná blondýnka.

„Je ověšený řetězy od kola, slovenská gramatika je pro něj španělská vesnice, je maximálně nechutný a já osobně bych si o něj ani koloběžku neopřela,“ přiostřila Dominika, která evidentně dobré vztahy ve vzdálenější části rodiny příliš neřeší. Teď je možná jen otázkou času, kdy jí rapper tahle silná slova vrátí.
 

Autor: bin

Diskuze