Dara Rolins a Rytmus
Zdroj: Profimedia / instagram
Nedá si pokoj

Rytmus byl s Darou nešťastný a frustrovaný? Až si zpěvačka přečte, co napsal, bude ji to pěkně štvát!

12. 7. 2018

Všichni ví, že je Rytmus (41) zamilovaný do krásné moderátorky Jasminy Alagič (29). To, co ale poslední dny předvádí, se nelíbí nejen fanouškům, ale ani jeho ex Daře Rolins (45). Tu teď musí pořádně štvát moudra, která rapper píše na svůj Instagram.

8 fotek
Láska nezná hranic a občas v tomto milostném zaslepení chybí člověku i soudnost. Když se lidé dozvěděli, že Rytmus chodí s moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič, všichni byli nadšení. Zamilovanému páru to spolu velmi sluší a je vidět, že se mají rádi. Jenže oblíbený rapper začal své citové výlevy už trochu přehánět.

Sociální sítě začal plnit příspěvky o tom, jak miluje Jasminu nejvíc na světě. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby tím zároveň neznevažoval předchozích sedm let se zpěvačkou Darou Rolins, o které na začátku jejich vztahu také tvrdil, jak hrozně ji miluje.

Ani Dara není z rapperových výlevů na sociální síti dvakrát nadšená. Rytmus ale stále přitvrzuje. Podle jeho posledního příspěvku to dokonce vypadá, jako by byl během celého vztahu s Darou frustrovaný a nešťastný. Jakoby snad nežil a nebyl sám sebou, dokud nepotkal Jasminu. „Krásný člověk začíná v tom momentě, když od sebe odstřihneš jakéhokoli negativního člověka nebo nepřejícníka, nebo okolí, které se ti snaží znechutit tvé štěstí. Oni nežijí tvůj život, nežijí tvůj cíl, nechodí v tvých botách. Jakmile začneš hrát jejich hru, staneš se přesně takovým, jací jsou oni. Budeš nešťastný a frustrovaný. A abych nezapomněl, že největší základ úspěchu a krásného života je… že jsem zamilovaný," napsal.

Autor: mk

Diskuze