Svatba Rytmuse a Jasminy
Zdroj: Instagram, rytmusking
novomanželé

Rytmus a Jasmina se vzali! Měli pohádkovou svatbu na zámku

Konečně se fanoušci Rytmuse a Jasminy dočkali jejich dlouho očekávané svatby. Ta se konala v sobotu na zámku v Pezinoku. Obřadu, který byl přísně střežený, se zúčastnila rodina, přátelé, ale také rapper Ego, který novomanželům i zazpíval.

O své svatbě toho Rytmus (42) s Jasminou (29) předem moc neprozradili. Přáli si, aby se o ní vědělo jen málo, a mohli si tak užít obřad v klidu a v soukromí. Jediné, co fanouškům ukázali, bylo místo, kde si řeknou své ano.

 

A to také dodrželi. V sobotu v pět hodin odpoledne se oblíbený pár vzal na zámku Pezinok na jihozápadě Slovenska. "Jeho majitelé mají srdce na správném místě a lidé, kteří tam pracují, jsou nadšení, že jsme se s Páťou rozhodli, že tam bude naše svatba," napsala v dubnu na instagramu Jasmina.

 

9 fotek

 

Obřad se konal pod širým nebem, takže se do poslední chvíle nevědělo, zda novomanželům bude přát počasí. Naštěstí vše dopadlo dobře a všichni si tak mohli užít i sluníčko. Po obřadu všichni svatebčané dostali balónky ve tvaru srdce, které vypustili do nebe.

 

Svatby se zúčastnily jejich rodiny, přátelé, ale také slavné slovenské osobnosti. Například jim zazpíval rapper Ego nebo zpěvačka Anita, informovaly tvnoviny.sk.

 

Fotografie ze své svatby zveřejnili oba na svém instagramu. "Moment, na který jsem čekal celý život," napsal Rytmus. "Můj milovaný manželi, miluji tě a děkuji Bohu za tento moment," uvedla Jasmina. Dále také prozradila, že si nechala jak svoje jméno, tak si vzala i jméno svého muže. Jmenuje se tak Jasmina Alagič Vrbovská.

Autor: reg

Diskuze