Byl to ten pravý důvod?

Rybář Vágner po rozchodu ukázal to, kvůli čemu se s Eliškou Bučkovou rozešli! FOTO

Minulý měsíc se veřejnost dozvěděla, že Eliška Bučková (29) a rybář Jakub Vágner (36) už netvoří pár. Hlavním důvodem bylo, že každý chtěl od života něco jiného. Teď se ale na sociální síti Vágner chlubí tím, co modelce dát nejspíš nechtěl.

7 fotek
Eliška Bučková a Jakub Vágner tvořili pár více než dva roky. Všichni si už od začátku říkali, že se k sobě nehodí, oni se však snažili dokázat opak. Bohužel ale nakonec i oni poznali, že je každý z jiného těsta, a tak se jejich cesty rozešly...

Jediný, kdo se k rozchodu veřejně vyjádřil, byla modelka. Ta v podstatě naznačila, že za rozchodem bylo to, že ona stála o teplo rodinného krbu, tedy o dítě, a on chtěl zůstat věrný svému dobrodružnému životu a cestování.

Teď ale Vágner zveřejnil na sociální síti fotku s malou Madlenkou. Kdo by nevěděl, o koho se jedná, pak stačí jen říct, že jde o Vágnerovu neteř, kterou před časem přivedla na svět jeho mladší sestra, zpěvačka Tereza Vágnerová (26). „Už je větší než vánoční kapr, takže se jí nebojím. Má neteřinka Madlenka,“ napsal rybář k fotce a asi nečekal, jak si to někteří fanoušci vyloží. „Kdybys byl chlap, mohl bys už dávno takhle chovat svoje!" napsala k fotce jedna ze sledujících a narážela tím na fakt, že Vágner Elišce nedopřál vytoužené dítě, ale s jiným se ukazuje bez problému.

VÁŠ PŘÍBĚH: Zoufale chci dítě, je mi 36. Manžel je ale zásadně proti
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejčastější důvody k rozchodu

Autor: bin

Diskuze