Blake Lively, Ryan Reynolds
Zdroj: isifa.com
Blake Lively, Ryan Reynolds
Poprvé na veřejnosti

ROZVERNÉ DÍTĚ: Ryan Reynolds vzal dceru na červený koberec! Svým chováním ho naprosto zastínila

Ryan Reynolds (40) si do svého soukromí jen tak někoho nepustí a získat společnou fotku celé jejich rodiny bylo doposud takřka nemožné. Nyní se však poprvé od narození jejich druhé ratolesti předvedli na veřejnosti v celé své kráse...

6 fotek
Stalo se tomu tak na prestižní události a to při příležitosti odkrytí Ryanovi hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy. Herec nejspíš chtěl, aby u tohoto jedinečného okamžiku měl po boku své nejbližší. Rázem se však stali středem pozornosti a terčem všech přítomných fotografů.

Starší dceru James, nejvíce zaujal mikrofon, kterého se chopila a záhy všem předvedla, že po svých rodičích kromě krásného a sympatického vzhledu zdědila i notnou dávku exhibicionismu. Naproti tomu její mladší sestřička, jejíž jméno stále není známo, poklidně odpočívala v otcově náručí.

Slavného herce celá situace dojala a před zraky všech vyjádřil do mikrofonu svou lásku a díky manželce Blake. „Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo, každý okamžik děláš lepší a dala jsi mi dvě úžasné děti, co víc bych si mohl přát,“ citoval Ryana portál Eonline.com.

 

Autor: mic

Diskuze