Julia Stakhiva - 6
Zdroj: Instagram
Bohatá dcerka

Ruská milionářka promluvila v televizi a všem ztuhl úsměv! Za tuhle větu ji teď nenávidí

Mladá Ruska má život jako z pohádky. Její celoživotní náplní je utrácení peněz za oblečení a jiné zboží a také chození na party či do restaurací. Hlavně za žádnou cenu nepracovat!

9 fotek
Julia Stakhiva (23) opravdu není člověk ze stejného světa jako obyčejní smrtelníci. A ukazuje to každodenně na sociálních sítích! Jen pouhá jedna její skříň s oblečením má hodnotu neuvěřitelných 51 milionů Kč. Když chce jít ke kadeřníkovi, zaletí si jen tak letadlem z Londýna do Moskvy, protože právě tam má oblíbeného vlasového mága. A kde že všechny ty peníze bere? Samozřejmě od rodičů,

Její životní heslo je: „Budu utrácet miliony svých rodičů za plastickou chirurgii – není nic důležitějšího, než být krásná.“ Když si Julii pozvali do televizní show na rozhovor, diváci po její promluvě byli naprosto šokování. Jak někdo vůbec může být tak namyšlený?

Když se moderátor Julie zeptal na to, proč nechodí do zaměstnání, sdělila mu, že je příliš krásná na to, aby pracovala. Lepší je prý radši trávit život chozením po párty. To samozřejmě pobouřilo nejen samotného moderátora, ale i diváky, kteří jí na sociálních sítích nadávají za její namyšlenost. 

Autor: niž

Diskuze