Jennifer Lopez a Alex Rodriguez
Zdroj: Profimedia, Instagram
Pořádná sumička

Ručku zasnoubené Jennifer Lopez zdobí luxusní prsten: Z jeho hodnoty vám spadne brada!

Krásná zpěvačka s latinskoamerickými kořeny Jennifer Lopez (49) se zasnoubila se svým přítelem Alexem Rodriguezem (43). Na sociální síti se pochlubila prstenem s obřím kamenem. Z jeho částky budete valit oči.

5 fotek
Zpěvačka Jennifer Lopez se na sociální síti s fanoušky podělila o šťastnou novinku – zasnoubila se. Přítel Alexe Rodriguez, s nímž tvoří pár dva roky, ji požádal o ruku na Bahamách, kam si vyjeli na víkend. Zpěvačka řekla ANO. Fanoušci jí k fotografii s prstenem, který zdobí obří diamant, během několika hodin udělili přes 4 miliony lajků.

Stejnou fotografii na svůj Instagram vložil také baseballista, který připsal: „Řekla ANO!“. Pro Jennifer Lopez to bude už čtvrtá svatba. Naposledy byla vdaná za herce a zpěváka Marca Anthonyho. Spolu mají dvojčata Maxe a Emme. Rozvedli se po deseti letech v červnu 2014. Tak snad to tentokrát J.Lo vydrží už na pořád.

Snubní prsten, který nyní zdobí zpěvaččinu ruku, má podle odborníků cenu v přepočtu cca 23 milionů korun. Obří diamant má prý minimálně 10 karátů. „Je to opravdu snová záležitost. Zářící diamant zasazený v platině má hodnotu minimálně 1 milión dolarů,“ nechala se slyšet Lauren McCawley, specialistka na luxusní šperky.

Nejkrásnější a nejslavnější zásnubní prsteny všech dob
Co s prstýnkem po rozvodu?

Autor: mk

Diskuze