Týnuš Třešničková
Zdroj: Instagram, Týnuš Třešničková
Popáleniny

Ruce samý bolák: Týnuš Třešničková ukázala obrovské jizvy na rukou

Není tomu dlouho, co Týnuš Třešničková (23) ukázala tvář, na které popáleniny naštěstí nejsou tolik znát. Jestli někde viditelné opravdu jsou, tak na rukou. Týnuš sebrala odvahu a ukázala je. Popálena byla před devíti měsíci v Istanbulu a oheň na její kůži zkrátka zanechal stopy.

12 fotek
V Istanbulu je v nemocnici Týnuš Třešničková už devátý měsíc a sama přiznala, že zažívá chvíle nudy. Čas si krátí především s mobilem. Nedávno natočila video z nemocniční koupelny, kde děkuje fanouškům za podporu. Bylo to tak poprvé, kdy na instastories odhalila tvář.

Týnuš je stále jednou z nejpopulárnějších youtuberek v Česku a bezesporu má nespočet obdivovatelů. Do nemocnice jí tak chodí spousta dárečků. Nedávno jeden takový rozbalovala a v záběru videa bylo možné spatřit její ruce, na kterých jsou viditelné jizvy. Zatímco tvář už má více méně zahojenou, ruce se ne a ne uzdravit.

Masivní popáleniny jí lékaři léčí už od loňského září, kdy byla zasažena ohněm při show v restauraci Nusr-Et Steakhouse. Hořlavá kapalina jí explodovala přímo do obličeje. Lépe dopadl její přítel Viktor Hajíček, který ji do Istanbulu jezdí navštěvovat.

Jizvy: pryč s nimi!
Které zákroky na jizvy a ďolíčky po akné můžete podstoupit i před létem?

Autor: Han

Diskuze