Gabriela Dvořáková a Václav Noid Bárta
Zdroj: Profimedia
Revoluce v rozvodech?

FENOMENÁLNÍ PLÁN: Gábina má po legraci... Noid přišel s geniálním návrhem!

Manželská krize známé dvojice nabrala po několika měsících takové hloubky, že se Gábina Dvořáková (28) rozhodla vztah s Václavem Noidem Bártou (36) ukončit. A klidný rozvod vypadá rozhodně jinak. Největší rozpory se točí kolem jejich dcery Terezky (2,5), na kterou bude také soud brát největší ohledy. Svým návrhem, šetrným pro život dítěte v rozvedeném páru, tak Noid skutečně zabodoval!

7 fotek
Český hudebník Václav Noid Bárta se roku 2014 potají oženil s modelkou Gábinou Dvořákovou. Ještě toho roku se jim narodila dcera Terezka, o kterou se teď vedou největší spory. Manželství se už po dvou letech neukázalo jako šťastné, zejména když na Gábinu praskla nevěra. Její dlouhodobější bokovkou je zámožný plastický chirurg Patrik Paulis (46), který byl také lékařem Gábiny.

Probíhající rozvod se stává stále větší noční můrou. Gábina sebrala jejich dcerku, odstěhovala se a neřekla kam. Započal se tak typický spor o dítě, kdy matka vydírá otce kvůli penězům pro dítě a nechce mu ho půjčit. A nezůstalo to jen u toho. Také přišlo udávání na policii, sociálku, obviňování z alkoholismu nebo braní drog. Zkrátka se valí jedna lavina za druhou a to z obou stran.

Oběma jde v rozvodu zejména o malou Terezku. A vzhledem k tomu, že se soud při rozvodu páru s dětmi zaměřuje hlavně na to, co je nejlepší pro dítě, má teď Noid body navíc. Přišel totiž s neobvyklým návrhem. Jedná se o střídavou péči, ale ne takovou, jak ji známe. Dítě by mělo zůstat na jednom místě a střídat by se u něj měli rodiče. „Nejvhodnější bude to, aby jí zůstal domov v Mukařově. Tedy taková střídavá péče, kdy v domě bude bydlet Terezka a my se budeme střídat u ní,“ vysvětluje Noid svůj návrh.

Pro Gábinu už to tak lákavé není. Noid si totiž také nepřeje, aby si do domu k Terezce vodila její maminka své milence. Gábina se se svým plastickým chirurgem stále vídá, dokonce už se s ním objevila i na veřejnosti. Pro dítě naprosto dokonalý plán tak Gábině zřejmě moc vyhovovat nebude.

Autor: ryn

Diskuze