Plekanec, Šafářová a Vondráčková - 1
Zdroj: Profimedia
Žádná brnkačka

Rozvodové tahanice v Kanadě: Šafářová má zákaz vstupu do Plekancova domu!

Před měsíce Tomáš Plekanec (35) oznámil rozpad manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (38). Dokonce se netajit tím, že má nový vztah s tenistkou Lucií Šafářovou (31). S tou by rád začal bydlet, ale Šafářová má bohužel vstup do domu aktuálně zakázaný.

6 fotek
Tomáš Plekanec se se svou novou láskou Lucií Šafářovou schází prý čím dál tím častěji. Nebaví ho už ale, scházet se po hotelech a nejraději by s ní začal bydlet. To ale nejde!. „Ano, známý mi z Kanady volal, že tam jsou spolu Tomáš a Lucie v hotelu,“ uvedl pro Aha! dobře informovaný zdroj.

Plekanec už z domu stihl vystěhovat Vondráčkovou i s jejích dvěma společnými syny Matyášem (6) a Adamem (3). Milenku si tam ale zatím přivést nemůže. To mu totiž údajně rozmluvil jeho s tím, že by to nebylo taktické a mohlo by mu to u soudu uškodit. „Nehodí se, aby milenka hned spala tam, kde měli dříve domov Matyáš a Adam,“ bylo hokejistovi vysvětleno.

Synové s Lucií budou podle všeho bydlet v řadovém domě, který jim otec pronajal, pár set metrů od bývalého domova. Po skončení soudních tahanic se s nimi pak možná rozhodně Vondráčková přestěhovat jinam.

Autor: mk

Diskuze