Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia / facebook
Jak to asi dopadne?

Rozvod Vondráčkové s Plekancem: Měl by děti do péče dostat Tomáš?!

V rozvodové válce mezi Lucií Vondráčkovou a Tomáškem Plekancem přichází zásadní zvrat. Tomáš Plekanec chce děti do péče. Alimenty by pak musela platit zpěvačka.

6 fotek
Tomáš Plekanec (35) podle Blesku přehodnotil názor na výchovu synů Matyáše (6) a Adama (3) a začíná se bát, že pokud by děti dostala do péče Lucie Vondráčková, bude je vychovávat chůva, zatímco zpěvačka se bude věnovat své herecké kariéře v Kanadě.

„Postupem času Tomáš nejprve dospěl k tomu, že by chtěl kluky do střídavé péče. Ale když celou věc konzultoval s odborníky, podle nichž není střídavka pro děti úplně nejvhodnější, řekl si, že bude bojovat, co nejvíc to půjde. Tedy aby synové byli svěřeni do péče jemu!“ popsal Blesku Plekancův kamarád.

Hokejista se prý také bojí, že když soud děti svěří Lucii, budou je ve skutečnosti vychovávat chůvy. „V minulých letech utratil obrovské peníze za paní na hlídání, aby se Lucka mohla věnovat herectví, když on hrál hokej. A ona chce své kariéře podle všeho v příštích letech obětovat ještě více času, přihlásila se do nejrůznějších castingových agentur a hodlá své herectví rozjet na plné obrátky,“ tvrdí zdroj Blesku.

Autor: mk

Diskuze