Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
Zdroj: Profimedia
Jde o hodně!

ROZVOD Vondráčkové a Plekace: Ve hře je tučná částka peněz a několik nemovitostí!

10. 8. 2018

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) a hokejista Tomáš Plekanec (35) byly partnery dlouhých 8 let, teď se rozešli. Teď se je čeká boj o majetek.

6 fotek
Sedm let byli manželé a vypadali jako harmonický pár. Lucie manžela následovala do Kanady a rodinu v Čechách navštěvovala velmi málo. Nyní veřejnost šokovalo Plekancovo vyjádření na sociální síti o jejich rozchodu.

"Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné dohodě jsme dospěli k závěru, že v našem vztahu už dál nebudeme pokračovat. I přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči našich synů," napsal na Facebooku hokejista.

Šoubyznysem se nyní šíří zprávy, že za krachem jejich dlouholetého vztahu má být známa tenistka Lucie Šafářová, s kterou měl nedávno dokonce hokejista údajně strávit dovolenou. Zda to tak opravdu je, ukáže čas.

Dvojici teď čeká rozvod! A je jasné, že půjde o hodně! Plekanec vydělal hokejem v NHL téměř 384 milionů korun - a to je čistý výdělek po odečtení daní. Ve hře jsou také Plekancovy byty na Kladně a byt v Praze, kde spolu trávili čas, když se vrátili ze zámoří.

Navíc hokejista na Kladně vlastní ještě dům a pozemek a zpěvačka zase byt v Praze - ty si však dvojice pořídila ještě před svatbou. "Pokud pár nemá majetkové vyrovnání ošetřené předmanželskou smlouvu, dochází k rozdělení majetku podle zákona, a to tak, že se dělí napůl vše, co manželé nabyli během trvání manželství. S výjimkou darů nebo dědictví," vysvětlil Blesku advokát Jan Černý.

Autor: mk

Diskuze