Královská rodina, Davina a Gary - 4
Zdroj: Profimedia
A je to venku

Rozvod v královské rodině: Tajili to několik měsíců!

Královská rodina několik měsíců tajila rozvod. Neteř britské monarchy Davina Elizabeth Alice Benedikte Lewis se loni rozvedla. Avšak, až nyní tato zpráva vyšla najevo.

3 fotky
Neteř britské královny Alžběty II., Davina Elizabeth Alice Benedikte Lewis, je nejstarší dcerou prince Richarda, královnina bratrance. Davina Windsor se 31. července 2004 vdala a Novozélanďana Garyho Lewise (49).

Nadšený surfirsta Gary Christie Lewis je povoláním tesař a vlastní firmu, která renovuje domy. S Devinou se potkal během dovolené na Bali a svůj vztah několik let tajili. Jako následnice trůnu, ačkoliv je až na 30. místě, musela Devina požádat o souhlas se sňatkem samotnou královnu. Ta sice svatbu povolila, avšak z královské rodiny se jí nikdo nezúčastnil. Na obřadu v soukromé kapli Kensingtonského paláce tehdy dorazili jen nevěstini rodiče, sourozenci a blízcí přátelé. Gary a Devina spolu počali dvě děti.

Už pár měsíců se ale špitalo, že se královnina neteř rozvedla. Všichni však do teď mlčeli a celou záležitost drželi v tajnosti. Až minulý týden Buckinghamský palác tuto zprávu potvrdil. Davina a Gary se v tichosti rozvedli už minulý rok. Údajně za tím stály kulturní rozdíly a neshody manželů. Avšak oficiální důvod není známý. Děti teď žijí se svou matkou v Londýně.

Nevěřte na pohádky! 10 největších mýtů o manželství
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Začali bychom si s cizinkou?

Autor: mk

Diskuze