Královská rodina, Davina a Gary - 4
Zdroj: Profimedia
A je to venku

Rozvod v královské rodině: Tajili to několik měsíců!

25. 3. 2019

Královská rodina několik měsíců tajila rozvod. Neteř britské monarchy Davina Elizabeth Alice Benedikte Lewis se loni rozvedla. Avšak, až nyní tato zpráva vyšla najevo.

3 fotky
Neteř britské královny Alžběty II., Davina Elizabeth Alice Benedikte Lewis, je nejstarší dcerou prince Richarda, královnina bratrance. Davina Windsor se 31. července 2004 vdala a Novozélanďana Garyho Lewise (49).

Nadšený surfirsta Gary Christie Lewis je povoláním tesař a vlastní firmu, která renovuje domy. S Devinou se potkal během dovolené na Bali a svůj vztah několik let tajili. Jako následnice trůnu, ačkoliv je až na 30. místě, musela Devina požádat o souhlas se sňatkem samotnou královnu. Ta sice svatbu povolila, avšak z královské rodiny se jí nikdo nezúčastnil. Na obřadu v soukromé kapli Kensingtonského paláce tehdy dorazili jen nevěstini rodiče, sourozenci a blízcí přátelé. Gary a Devina spolu počali dvě děti.

Už pár měsíců se ale špitalo, že se královnina neteř rozvedla. Všichni však do teď mlčeli a celou záležitost drželi v tajnosti. Až minulý týden Buckinghamský palác tuto zprávu potvrdil. Davina a Gary se v tichosti rozvedli už minulý rok. Údajně za tím stály kulturní rozdíly a neshody manželů. Avšak oficiální důvod není známý. Děti teď žijí se svou matkou v Londýně.

Nevěřte na pohádky! 10 největších mýtů o manželství
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Začali bychom si s cizinkou?

Autor: mk

Diskuze