Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
Zdroj: Profimedia
Válka pokračuje

Rozvod Plekance a Vondráčkové: Sponzoroval jí kariéru v Kanadě! Ona mu vybírala konto

Tomáš Plekanec je od oznámení rozvodu s Lucií Vondráčkovou neustále z něčeho obviňován. Prý už se tomu ale jen směje. Jeho kamarád tvrdí, že jde pouze o manipulace, naschvály a vykonstruované příběhy.

6 fotek
„Je samozřejmě nesmysl, že by Tomáš žárlil na Lucčinu kariéru v Kanadě. A že by nechtěl, aby točila filmy. Vždyť kdyby to tak bylo, přece by do toho bijáku neinvestoval přes tři miliony korun. On její hereckou kariéru za oceánem sponzoroval,“ sdělil Blesku Plekancův známý.

Hokejista prý půjčoval peníze Martině Adamcové, která za filmové studio jednala. Kromě toho prý musel Plekanec také "solit" pořádně tušné sumy za paní na hlídání, aby mohla Vondráčková jezdit na natáčení.

Byl dokonce nařčen Lucčiným příbuzným Františkem Vondráčkem z toho, že nechtěl manželce koupit v Kanadě auto a ona pak musela děti vláčet ve čtyřicetistupňových mrazech pěšky. „Tomáš ji milionkrát nabádal, aby si udělala kanadské papíry a začala řídit. Jenže ona raději furt jezdila taxíkem,“ reagoval na to Plekancův kamarád.

Nedávno zase Vondráčkové advokátka JUDr. Maria Battaglia nařkla Plekance z toho, že ji i děti vystěhoval za jejich nepřítomnosti z domu. „Vždyť na tom byli s Luckou jasně dopředu domluveni, že Tomáš najde pro ni a děti nový dům a přestěhuje je, aby měli vše připravené, až do Kanady přiletí. Vtipné bylo, že Tomáš vybral dům, zeptal se Lucky, jestli jí vyhovuje, ona se na informace o něm ani nepodívala a poslala mu zpět vlastní výběr, který byl ale úplně stejný. Později Tomáš zjistil, že ten samý dům pro Vondráčkovou už o měsíc dřív vybrala paní Adamcová,“ sdělil Blesku Plekancův důvěrník. Barák je dokonce prý pronajatý na celý jeden rok.

A je tu ještě jedna historka, ke které měl hokejistův známý co říct. Plekanec prý jednou řešil, že mu někdo vybral z konta 4 tisíce dolarů. „Lucie se dušovala, že ona to nebyla. Když byl Plekanec vše zjišťovat v bance, omluvili se mu a peníze vrátili. Na záběrech z průmyslové kamery, které mu ukázali, pak ale zjistil, že z bankomatu vybírala Vondráčková,“ popsal.

Autor: mk

Diskuze