Lucie Křížková
Zdroj: Herminapress.cz
Hot News Jako v zoologické zahradě...

Roztančená Miss Lucie Křížková má zajímavé plány na léto: Tanec, moře a pobyt u slepic!

Modelka Lucie Křížková (28) si užívá svého ročního syna Davídka a vypadá báječně. Možná také díky tomu, že je neustále v pohybu. Prozradila nám, jak aktivně stráví léto.

"Jelikož mám doma ročního prcka, tak ty plány nejsou takové jako předtím, protože vím, že jemu bude nejlépe u nás na chalupě na zahradě, ale nějaké plány jsou. Moc se těším už na ten začátek léta, kdy bude taneční festival v Solenicích. Je to festival latinsko-amerických tanců. Já tyhle tance mám moc ráda, takže tam se určitě chystám. Bude to takový čtyřdenní pobyt plný worshopů," řekla webu Prásk.tv modelka.

Poté se chystá navštívit manžela Davida Křížka, který je závodním jachtařem, takže se doma příliš nevyskytuje. "Pak hned pojedeme se synem za manželem na Gardu. On tam závodí a pak tam má ještě soustředění, takže týden pobudeme na Gardě v Itálii," dodala Lucie Křížková, která je nyní matkou na plný úvazek.

Zbytek prázdnin pak stráví s malým Davídkem u prarodičů na chalupě v Příbrami, kde bude mnoho jiných dětí a zvířat, třeba slepic, psů nebo koček. Bude to prý jako v zoologické zahradě!

 

Autor: pet

Diskuze