Pohřeb Stanislava Zindulky - 3
Zdroj: Profimedia
Kdo přišel na pohřeb?

Rozloučení se Stanislavem Zindulkou: Poslední sbohem mu přišla dát řada známých osobností

Dnes se herecký svět naposledy rozloučil s hercem Stanislavem Zindulkou, který zemřel ve čtvrtek 14. března po poledni obklopen svojí rodinou. Bylo mu 86 let.

9 fotek
O jeho úmrtí informoval ředitel Činoherního klubu Vladimír Procházka. Ten také prozradil, že Zindulka i lidé v jeho okolí věděli, že jeho zdravotní stav je špatný. "Věděl to Standa a věděli jsme to i my. Věděli jsme to od poloviny prosince, kdy hrál v Činoheráku svoje poslední představení a vůbec mu nebylo dobře. Věděli jsme, že se jeho nemoc vrátila, tentokrát naposledy," napsal Procházka na facebookovém profilu divadla.

Poslední představení odehrál Stanislav Zindulka na Silvestra. Dnes v pátek 22. března ho příbuzní i řada přátel z branže přišli doprovodit na věčné časy do strašnického krematoria.

Mezi známými osobnostmi byli například Dagmar Havlová, Libuše Šafránková s manželem Josefem Abrhámem, herec Martin Hofman, Karel Heřmánek, Jiří Macháček, Jiří Dvořák, Petr Kostka, Jiřina Bohdalová, Petr Nárožný nebo režisér Zdeněk Zelenka.

Autor: mk

Diskuze