Anna Kadeřávková - 1
Zdroj: Instagram
Dobývá svět

ROZHOVOR s Annou Kadeřávkovou o dlouhé cestě do Ameriky: Jak to teď bude s Johanem a herectvím?

O tom, že se Anna Kadeřávková (19) chystá odjet do Ameriky, jsme již informovali. Krásná a sympatická herečka nyní Prásku.tv poskytla rozhovor o tom, co tam bude doopravdy dělat a prozradila detaily, na které jistě čekali všichni fanoušci.

9 fotek
Anička Kadeřávková odlétá do Los Angeles už 16. ledna a moc se těší. „Vzniklo to spontánně. Už jsem o nějaké delší cestě přemýšlela sice dlouho, ale ve finále jsem se rozhodla skoro z hodiny na hodinu a 24. prosince, na Štědrý den, si koupila letenku. Amerika je můj sen, vždycky jsem se tam chtěla podívat, a to především do Los Angeles, kde nyní tři měsíce budu. Doteď jsem byla nejdále v Chorvatsku,“ směje se krásná blondýnka.

„Budu tam navštěvovat kurzy herectví a také chci zkusit trochu i modeling. Poprvé jedu někam takhle sama a hrozně moc se na to těším, i když se mi asi bude trochu stýskat,“ doplnila Anička s tím, že ji v tomto rozhodnutí rodina podporuje, i když má samozřejmě i trochu strach. Zařízené má herečka už všechno kromě ubytování.

A každého asi zajímá, co na to říká její přítel Johan Mádr (22) a jak snesou první delší odloučení? „Johan tam za mnou přijede v únoru, asi na čtrnáct dní, tak se oba těšíme.“ Aničce přejeme šťastnou cestu a ať se jí v Americe splní všechny sny!

Autor: niž

Diskuze