Anna Julie Slováčková - 5
Zdroj: Instagram
Otevřená zpověď

Je to jako páchat sebevraždu, říká nová hvězda Tvojí Tváře Anna Slováčková

Anna Julie Slováčková (20) je česká zpěvačka, moderátorka, příležitostná herečka a dnes i nová hvězda pokračování úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas 2! Co vše nám na sebe prozradila?

12 fotek
Aničko, jak se těšíš na show Tvoje tvář má známý hlas 2?
Těším se moc! Zároveň jak se těším, tak se bojím, protože je to hrozně velká zodpovědnost a celkově to bude časově hodně náročné. Hlavně si to chci maximálně užít.

Co čekáš, že ti tato show přinese?
Chtěla bych z toho vytěžit co nejvíc, tím myslím co nejvíc zkušeností a zážitků, což v tady té partě nebude žádný problém.

Jsi spokojená s ostatními účastníky Tvojí Tváře?
Myslím si, že budeme skvělý tým. Lidi, se kterými v show budu vystupovat jsou naprosto báječní a já jsem moc spokojená s výběrem ostatních účinkujících.

Jakého interpreta by sis ráda vyzkoušela v rámci show? Je někdo do koho by jsi "šla" rovnýma nohama?
Je hrozně těžké odpovědět na to, do koho bych se ráda "převtělila", stejně tak jako, do koho bych šla nerada. Já mám velkou spoustu oblíbených interpretů, ale nejraději poslouchám Michaela Jacksona a Pink. Ale vytáhnout si tyto dva neskutečné zpěváky, je jak páchat sebevraždu, protože to jsou takové dvě osobnosti, kterým já se nikdy nevyrovnám. Kdybych si je vytáhla, tak bych byla hodně nervózní, byť si takové vystoupení trénuju od malička před zrcadlem, akorát se u toho nehoupu na těch provazech.

Finanční cena v této soutěži putuje na pomoc potřebným. Máš už vytipovanou nějakou organizaci nebo nadaci, které bys peníze v případě výhry věnovala?
Výhru bych chtěla věnovat dětem, dětským domovům nebo zvířatům a zvířecím útulkům. Děti a zvířata mají podle mě neuvěřitelně čistou duši a já miluju každý kontakt s nimi. Speciálně děti mám ráda tak moc, že už bych chtěla i svoje vlastní.

Na miminko jsi ještě mladá, jak se na to dívá tvůj přítel?
Ten o tom ještě ani neví! Ale já jako žena v sobě mám zabudované ty kořeny a pudy. Myslím, že nekrásnějším posláním ženy na světě je mít dítě a já se na to moc těším.

Autor: sim

Diskuze