Katy Colins - 1
Zdroj: Instagram
Šťastný konec

Muž se se snoubenkou rozešel těsně před svatbou: Pomstila se mu tím nejdokonalejším způsobem!

Někdy se momenty v životě tak blbě sejdou, že se z nich člověk ještě dlouho vzpamatovává. Často se doporučuje začít úplně od znova, nejlépe co nejdál – někde v zahraničí, a na vše špatné zapomenout. A co udělala žena, kterou snoubenec před svatbou odkopl?

12 fotek
Katy Colins dostala od svého snoubence kopačky jen tři měsíce před naplánovanou svatbou, po devítiletém vztahu. Údajně si její partner uvědomil, že není ženou jeho života a následně přiznal, že má poměr s jinou ženou. Svatba již byla naplánovaná a stála dohromady 25 tisíc liber (724 275 Kč). Všechny plány se změnily a svatba se musela zrušit!

Kate to pochopitelně nenesla moc dobře. Byla do něj zamilovaná, těšila se na svatbu a rázem se vše změnilo a její snoubenec ji opustil. Zlomilo jí to srdce, nevěděla, co dál dělat, a proto ji napadlo trochu riskantní řešení. Rozhodla se dát v práci na pozici PR manažerky výpověď, prodala dům, auto i všechny své cennosti. Poté si sbalila batoh a vydala se sama do světa!

Prochodila Himaláje skr naskrz, šplhala po sopkách v Chile nebo dokonce spala v thajské džungli. Také dostala nápad, že by si mohla založit cestovatelský blog, kam by si zaznamenávala všechny své zážitky a poznatky. Vznikl proto blog „Not Wed Or Dead", jehož články se staly virální. Katie z cestování těžila, co nejvíc mohla. Napsala také tři vlastní knihy s názvem „The Lonely Hearts Travel Club" (př. Cestovatelský klub osamělých srdcí), kde napsala svůj příběh úplně od začátku. Katie si je jistá, že je to tou nejlepší pomstou pro jejího ex-přítele – cestuje po světě a ještě se tím živí!

Katy se nyní cítí jako v pohádce – přes různé výlety, založení blogu, vydání svých knížek až po poznání svého manžela (snad) na celý život. Jmenuje se John Skiddly a je novinář. Byl jedním z prvních, který o Katy informoval veřejnost. Svatbu měli skromnou, ale pro Katy to byla ta vysněná. Její šaty stály pouze 200 dolarů (4 392 Kč) a řekli si své „ano" v místním pubu v anglickém Coventry. Dokonce se zamilovanému páru narodila i krásná dcera. Její ex-partner je přitom momentálně single, protože ta, kterou vyměnil za Kate, se s ním rozešla.

Máme tu jasný příklad toho, že i když se nám stane něco špatného, ve výsledku se z toho může vyklubat životní štěstí. Vše má svůj důvod!

Autor: misp

Diskuze