Eliška Bučková a Jakub Vágner
Zdroj: Instagram
Život jde dál

JE TO VENKU: Eliška Bučková a Jakub Vágner se rozešli! Modelka řekla důvod

Modelka Eliška Bučková (29) je zase volná! Po několika týdnech spekulací potvrdila rozchod s rybářem Jakubem Vágnerem (36). Proč šel každý svou cestou?

7 fotek
Takový to byl hezký pár... To už je ale bohužel dnes minulost. Sice se o tom šuškalo už několik týdnů, ale až teď modelka přiznala, že se s rybářem Vágnerem opravdu po dvouletém vztahu rozešla. „Dohodli jsme se, že budeme přátelé,“ potvrdila přes Instagram Eliška Bučková.

A důvod rozchodu? Ten je z jejího vyjádření dost parný... „Máme různé touhy, různé sny a toužíme sdílet je a realizovat s milovanou osobou. Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování. Všechny sny mají stejnou váhu, protože každý z nás má právo snít. Pravá láska hledá společnou cestu k jejich uskutečnění. Ale láska je i to, chtít dobro toho druhého a být mu na jeho cestě za snem oporou jako přítel. To nemění její sílu a velikost, jenom získává nový rozměr...,“ napsala modelka ke společné fotce s Vágnerem, čímž v podstatě vysvětlila, proč už jim to neklapalo.

Každý si šel svojí cestou, protože jejich světy byly příliš odlišné. Eliška, modelka, pracující především v Praze, která ve volném čase ráda jezdí na rodnou Moravu. Jakub, rybář, cestující často do exotických zemí na rybářské výpravy, které trvaly i dlouhé týdny. Ze začátku se všichni přesně z tohoto důvodu podivovali, že se tak dva odlišní lidé dali vůbec dohromady. I přes jejich velkou lásku a chtíč se ale domněnka bohužel potvrdila a z páru už jsou teď jen dobří přátelé. I to je ale takový malý happy end...
 

Autor: bin

Diskuze