Dara Rolins a Rytmus - 1
Zdroj: Profimedia
Definitivní konec

ROZCHOD DESETILETÍ: Konec vztahu Dary Rolins a Rytmuse! Zpěvačka řekla, proč se rozešli

Tak tohle nikdo nečekal! Vztah zpěvačky Dary Rolins (45) a rappera Rytmuse (41) je minulostí. Pár se rozešel. Proč?

7 fotek
Vypadali jako dokonalý pár. Jako dva lidé, kteří si rozumí natolik, že spolu vydrží třeba i do konce života. Dlouhých sedm let chodila zpěvačka Dara Rolins s rapperem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem. I když chodila je slabé slovo. Rytmus byl součástí její rodiny. A to se odteď změní.

Zpěvačka šla s pravdou ven ve středu večer na svém Instagramu. „V životě jsou situace, který se člověk musí postavit čelem. Jakmile na ně narazíte jako my dva, čelíte hromadě lidí naráz. Často i v momentech, které chce člověk řešit za zavřenými dveřmi, ne veřejně před celým světem. Náš život je ale veřejný, a tak to je i s naším vztahem. Ještě předtím, než o tom začnou psát novináři, chceme abyste to slyšeli od nás. Rozcházíme se. Bohužel, je to tak. A jsme si vědomi, že to nemrzí jen nás... Neuvidíte nás plakat, ani na sebe házet špínu. Žádná není, rozcházíme se v míru. A právě z důvodu, že jsme si i nadále extrémně blízcí, bylo velmi těžké si už před pár měsíci přiznat, že se náš vztah unavil a vyslovit slovo konec. Po 7 letech společného života hlásíme rozchod...,“ šokovala tímto příspěvkem Dara na sociální síti.

Dara a Rytmus patřili k jednomu z nejznámějších párů českého i slovenského showbyznysu. Společně před lety vystupovali i jako porotci v talentové show Hlas ČeskoSlovenska. Ač budou i nadále přáteli, jako pár jsou už bohužel minulostí...
 

Autor: bin

Diskuze