Celeste Buckingham - 1
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Muselo to tak být

ROZCHOD: Celeste Buckingham opustila přítele! Proč to zpěvačka udělala?

Tři roky chodila zpěvačka ze SuperStar Celeste Buckingham (21) se zpěvákem Matějem Vávrou z X Factoru (25). Tomu je ale už konec! Proč už s ním mladičká kráska nechtěla dále být?

9 fotek
Ještě nedávno to vypadalo, že je to ten pravý! Celeste a její přítel z branže Matěj Vávra vypadali jako velmi stabilní pár. Zdání zas tolik neklamalo. Příčina jejich rozchodu, alespoň podle slov zpěvačky, není nijak skandální.

Podle deník Nový Čas se totiž Celeste s Matějem shodli an tom, že chtějí přetrvávat ve vztahu pouze v případě, že budou cítit, že je to už na celý život. Proč ztrácet přece čas s někým, o kom člověk ví, že to nemá budoucnost? Jenže bohužel přesně to se téměř po třech letech stalo. Celeste cítila, že Matěj nebude ten pravý.

Podle slov zpěvačky ale zůstali s hudebníkem dobrými přáteli. každý si zkrátka šel svojí cestou, protože nechtěli ztrácet čas a vzájemně se brzdit v případném dalším objevení toho skutečně pravého člověka pro život. Matěj, kterého poznala v roce 2014 v X Factoru, kde byla v roli porotkyně, je tak pro zpěvačku už dnes minulostí. Zůstává otázkou, kdo ho dříve či později zastoupí!

Autor: bin

Diskuze