Žádné drama se nekoná

ROZCHOD? Ani omylem! Zamilovaná Patricie Solaříková má s partnerem spoustu plánů

O herečce a hvězdě Ulice Patricii Solaříkové (29) se nedávno psalo, že se po sotva několikaměsíční známosti rozešla s event managerem Tiborem Pagáčem (27). Podivné spekulace teď sama vyvrátila a potvrdila, že jejich vztah je ve skutečnosti v plném rozkvětu!

Patricie Solaříková je u svých fanoušků a diváků seriálu Ulice velmi oblíbená, a tak není divu, že cokoliv se o herečce kde šustne, to upoutá obrovskou pozornost. Před nedávno dobou se v médiích objevily spekulace ze strany nejmenovaného zdroje, který tvrdil, že herečka je opět singl.

To je ale obrovský omyl! Patricie, která se s pohledným Tiborem Pagáčem dala dohromady teprve před několika měsíci, si nový vztah velmi užívá a o nějakém rozchodu nemůže být v jejich případě vůbec řeč. Herečce se tak daří nejen v kariéře, ale i v osobním životě.

Co řekla o spekulacích kolem rozchodu, uvidíte v následujícím videu, kde má herečka na sobě šaty z módní přehlídky, které sama navrhla ve spolupráci s mladým návrhářem Dominikem Navrátilem. Kolekce nesoucí název PS X DN (Patricie Solaříková X Dominik Navrátil, pozn. red.) obsahuje celkem sedm outfitů, od běžného oblečení až po večerní róbu!
 

Svatební premiéra Patricie Solaříkové: Jako nevěsta se objeví poprvé, ale ne naposledy! VIDEO

Autor: bin

Diskuze