Kate a George
Zdroj: Profimedia / instagram
Královská neposlušnost

ROSTE Z NĚJ REBEL? Malý princ George se vzepřel mamince Kate! Podívejte se, co provedl

Pomalu se blíží narozeniny malého člena britské královské rodiny, prince George (2). A už je vidět, že má svou vlastní hlavu, a občas si dělá, co chce. Čím potrápil maminku Kate?

8 fotek
Všechno začalo obyčejnou procházkou, když se vévodkyně Kate (34) rozhodla vytáhnout malého prince s princeznou na čerstvý vzduch. Cestou kolem Kensingtonského paláce však narazili na něco, co zaujalo Georgovu dětskou pozornost.

Ten totiž zahlédl policejní hlídku s motorkami, které zkrátka nešlo odolat. Syna královského páru ani tak neupoutali strážci zákona, jako spíš jejich namakané stroje v podobě policejních motorek. A rázem nefungovaly žádné příkazy, a George si sám musel vyzkoušet, jaký je to pocit sedět na tomhle dopravním prostředku.

Policisté mu pomohli do sedadla, a položili mu ruce na řidítka. A zřejmě se mu na motorce opravdu líbilo. "Kate se tomu nakonec smála. Kolébala u toho malou Charlotte v kočárku. Bylo to fakt hezké," popsala celou scénu jedna z kolemjdoucích pro Daily Mail. Bylo s podivem, že jindy střežená královská rodina tentokrát nebyla pod takovým dohledem.
 

Autor: lor

Diskuze