Cristiano Ronaldo - 6
Zdroj: Profimedia
Má ho ráda

Ronalda vyfotili na jachtě se ženou a veřejnost je v šoku! Tohle je opravdu jeho typ?

Zraněný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo si dává pohov na své luxusní jachtě. A samozřejmě u toho není sám! Jaká žena masíruje jeho namožené svaly?

8 fotek
Hvězdný portugalský fotbalista si během finále mistrovství Evropy přivodil vážné zranění, které ho může vyřadit ze hry až na čtyři měsíce. Proto teď musí odpočívat. A kde jinde by se takovému boháči odpočívalo lépe než na luxusní jachtě zaparkované u pobřeží slunné Ibizy? A u exotické dovolené samozřejmě nesmí chybět žena.

Určitě jste čekali nějakou prsatou dlouhonohou krásku, všechno je ale jinak. Jediná žena, se kterou Cristiano vyrazil na dovolenou, je jeho matka Dolores. Aby byla rodinka „kompletní“, jede s nimi ještě šestiletý syn Cristiano junior, kterého si hvězda Realu Madrid „koupila“ od náhradní matky.

Jedenašedesátiletá Dolores je tak jedinou ženou, která může natírat svalnatému fotbalistovi záda opalovacím krémem. A paparazzi samozřejmě loď sledují a nepřetržitě hlídkují, aby ulovili ty nejlepší fotografie hodného synáčka a vzorného otce, jak poslouchá svoji maminku.
 

Autor: mkr

Diskuze