Gratlujeme

Roman Vojtek požádal přítelkyni o ruku: Nádherný prsten a něžné vyznání lásky

Hvězda Tvojí tváře Roman Vojtek (42) se konečně odhodlal k velkému kroku - svou přítelkyni Petru Vraspírovou požádal o ruku. Popsal dojemné okamžiky štěstí.

4 fotky
Roman Vojtek randí s herečkou Petrou Vraspírovou už tři roky a stále jsou do sebe prý zamilovaní, jako na začátku. Roman si svou partnerku hýčká. Chová se prý jako pravý gentleman, neustále ji zásobuje dárečky a vyznává lásku.

Nyní se Roman konečně odhodlal k radikálnímu kroku a svůj vztah s Petrou chce zpečetit sňatkem. Tuto velkou novinku si partneři nejdříve chtěli nechat pro sebe. Nakonec se ale pochlubili. „Petře jsem nejprve dal dárek k narozeninám. Byla už z něj celá dojatá. Říkala, jak jsem hodný, že jsem pro ni připravil takový krásný den. A že teď už můžeme dělat jen to, co chci já. No a já tedy udělal to, co jsem chtěl, a vytáhl krabičku s prstýnkem. Bylo to opravdu moc hezké. Asi půl hodiny jsme brečeli a vyznávali si lásku,“ řekl herec časopisu Sedmička.

Herečka dokonce přiznala, že by společně chtěli brzy založit rodinu. „Tak do toho roka bychom asi chtěli zkusit pracovat na miminku. Nechci být stará maminka, ráda bych měla dítě v nejbližší době, abych na něj měla energii,“ řekla s úsměvem Petra.

Na Instagramu se pak svým fanouškům Roman pochlubil zásnubním prstýnkem: "Děkuju lásko, že tě můžu milovat. Jsi můj anděl a jsem moc vděčný, že jsem tě potkal a že jsi se mnou...s náma," napsal.

Ve videu výše si můžete připomenout jednu z Romanových proměn v Tváři.

Autor: mk

Diskuze