Rami Malek - 1
Zdroj: Profimedia
Nečekané rozhodnutí

Role Freddieho Mercuryho ho ovlivnila v mnoha směrech: Rami Malek plánuje velkou životní změnu!

Americkému herci Rami Saidovi Malekovi (37), který ztvárnil zpěváka skupiny Queen Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody, tato role doslova změnila život. Nyní oznámil nečekané rozhodnutí.

5 fotek
Rami Malek, který v celosvětově úspěšném filmu Bohemian Rhapsody ztvárnil roli Freddieho Mercuryho, se rozhodl, že se přestěhuje do Londýna. Poté, co ve městě natáčel film o skupině Queen, ve kterém ztvárnil jejího lídra, ho tato evropská metropole doslova okouzlila.

"Upřímně, natáčení v Londýně byla jedna z nejlepších věcí, jaké jsem v životě udělal. Viděl jsem studia Abbey Road, Air Studio a celý Londýn, do kterého jsem se zamiloval až tak, že hledám místo, kde bych tu mohl žít," vyjádřil se herec, který za svůj výkon ve zmiňovaném snímku dostal Zlatý glóbus a možná se dočká i Oscara.

Rami Malek se proslavil už dříve jako Elliot Alderson v seriálu Mr. Robot (2015). Představil se také jako faraón Ahkmenrah ve filmové sérii Noc v muzeu (2006, 2009, 2014). Účinkoval také ve filmech Moje krásná učitelka (2011), Mistr (2012), Need for Speed (2014) nebo Papillon (2017).

LONDÝN: Cestovatelské rady a tipy
Prožijte Londýn královsky: Poznejte místo svatby prince Harryho i další místa opředená královskou atmosférou

Autor: mk

Diskuze