Nichola Tuohy
Zdroj: facebook.com
To je smůla

Rok a půl chystala vysněnou svatbu za 360 tisíc. Osudný den se změnil v katastrofu, která jí zničila život!

Žena se těšila na svůj svatební den natolik, že se na něj poctivě připravovala dlouhých 17 měsíců. Navíc tahle veselka nepatřila zrovna k nejlevnějším. Co se tedy ten den tak pokazilo, že to má vliv na další život nevěsty?

4 fotky
Nichola Tuohy z britského Hornchurchu a Darren Ferne se seznámili na internetu. Byla to láska na první pohled, a tak netrvalo dlouho a Darren požádal Nicholu o ruku. Té se to ale zdálo příliš brzy, a tak ze žádosti nakonec nic nebylo. Až o tři měsíce později to muž zkusil znovu a Nichola řekla konečně ano!

Svatbu chtěla mít dokonalou, a tak dalších 17 měsíců trvaly náročné přípravy, které pár vyšly na více než 360 tisíc korun. Den před svatbou všechno stále působila úplně pohádkově. Nikdo by nehádal, co se v den D stane. Když se Nichola ráno probudila, necítila se dobře. „Ráno jsem se probudila s velkou panikou, kolik toho ještě musím stihnout a udělat. Jako první mi chyběl make-up, který jsem si šla nechat udělat do obchodního centra. Jenže líčení trvalo déle, než mělo a navíc se mi to vůbec nelíbilo. Chtělo se mi brečet,“ popsala nešťastný začátek dne Nichola deníku The Sun.

Tímto ale zdaleka nekončilo. Poté musela nevěsta čelit problému s rodiči, kteří odmítli jít na její svatbu. Nichola proto vzala děti, které měla z předešlého vztahu a šla s nimi na hotel. Tam jí ale nechtěli ubytovat kvůli potížím s platební kartou. Když se tento problém vyřešil, na pokoji zjistila, že doma u rodičů zapomněla šaty pro družičku. Půl hodiny před svatbou volala Darrenovi, že to nestíhá. Ten už čekal v kostele a rozhodně nebyl nadšený z toho, co mu Nichola říkala. Popoháněl ji a tím jí vystresoval ještě více. Ona ale už věděla, že svatbu, která se koná 32 kilometrů od hotelu, nemá šanci stihnout.

Darren se pokoušel přemluvil kněze, aby chvíli počkal, ten ale měl domluvené ten delnhned po sobě další svatby, a tak čekat nemohl. Nichola nestihla obřad své vlastní svatby. Ta se nakonec nekonala a celá katastrofa vztah málem zničila. I přesto, že jsou stále spolu, Nichola doufá, že jí to Darren jednou odpustí a bude si jí chtít po tomhle trapasu ještě někdy vzít.

Autor: bin

Diskuze