Natalie Wardell - 1
Zdroj: Instagram
Sexy hádanka

RODINNÉ FOTO: Poznáte, která z blondýnek je matka dvou dcer? Pokud ano, zasloužíte metál!

Sestry Jazmyne a Tazmika a jejich matka Natalie jsou nejen rodina, ale i nejlepší kamarádky. Není divu, těžko totiž někdo při pohledu na ně pozná, která je která! Kdo je tady matkou, uhádnete to?

7 fotek
Natalie Wardell je 45 let a má dvě dcery, kterým je už 19 a 21. Řekli byste, že se už Natalie těší na babičkovské povinnosti a pomalu pomýšlí na důchod? Tak to vážně ne! Tahle máma vypadá tak dobře, že si někteří nejen myslí, že je sestra svých dcer, ale že je dokonce mladší než ony.

Pokud jste neuhodli, která z blondýnek je matka, je to ta úplně vlevo. Lidé si často myslí, že je mladší než její dcery, protože je vzrůstem menší. To jí opticky také ubírá pár let. K tomu odvážné šatičky a bujné silikonové poprsí s peroxidově blond barvou... Málokoho by napadlo, že tahle žena je už přes dvacet let matkou.

Matka je se svými dcerami dobrá kamarádka. Společně navštěvují různé akce a party, kde holdují alkoholu a baví se, jako kdyby Natalie byla jejich vrstevnice a spolužačka ze školy, ne zodpovědná matka. No... přátelské vztahy s dětmi jsou fajn, ale čeho je moc, toho je příliš. Nemyslíte?
 

Autor: bin

Diskuze