Dopis od kočky - 1
Zdroj: reddit.com
Život kočičí

Rodině zemřela kočka. Za dva týdny se u nich doma zjevila podobná a na krku měla zvláštní vzkaz!

Dvě kočky se roky přátelily. Pak se ale po jedné z nich slehla zem, a tak její majitelé vymysleli originální způsob, jak zjistit, co se s ní stalo. Bohužel se dozvěděli smutnou zprávu.

4 fotky
Rodina si pořídila kočičího přítele a pojmenovala ho Méďa. Nedlouho poté ho začal navštěvovat jiný kocour a stali se z nich přátelé. Zvířata spolu trávila většinu času. Ukázalo se, že to je kocour sousedů. Za jejich návštěvy byly obě rodiny rády.

Pak se ale stala tragédie. Méďa zemřel a zarmoutil tím celou rodinu. S odchodem mazlíčka se všichni vyrovnávali těžko. Dva týdny na to se u nich doma objevil druhý kocour. Na krku nesl papírový vzkaz. ,,Vážení majitelé Médi, jsem váš soused ze čtvrtého patra a jsem Médi kamarád a mají ho rádi i moji majitelé. Dlouho se už u nás neukázal. Máme o něj strach. Je v pořádku?“ napsali do vzkazu sousedé. Rodinu vzkaz psaný za kocoura dojal a poslali ho zpět se vzkazem, že ten jejich bohužel zemřel.

Tím to ale nekončilo. Do vzkazu také přidali e-mailovou adresu a rodiny se začaly přátelit. Také jim pomohla milá slova, která jim pak od sousedů přišla na e-mail, a teď jsou šťastní, že si jejich mazlíčka můžou kdykoli vypůjčit. Od sousedů to bylo krásné gesto, které se jen tak nevidí.

Úspěšná chovatelka koček radí: JAK NA KOČKY
Tajemství černých koček: Vážně mají magickou moc?

Autor: Beat

Diskuze