Owen Williams
Zdroj: Profimedia
Krásně to měl vymyšlené

Rodině zemřel soused: Překvapení, které jim přichystal na Vánoce, je dohnalo k slzám!

Mladá rodinka z Walesu zažila pořádné překvapení. Zemřel jim oblíbený soused. Ještě předtím jim stačil přichystat vánoční dárky. Rodinu dojal k slzám!

Osmdesátník Ken Watson byl sousedem Williamsovových ve městě Barry jen dva roky. S rodinkou si vytvořil velmi pěkný vztah. Podle rodičů si velmi oblíbil jejich dceru Cadi (2), které jsou teprve dva roky. Když zemřel, pro Williamsovy to byla velká ztráta.

K letošním Vánocům rodince Watson přichystal velké překvapení, které je dojalo k slzám. Děvčátku zanechal vánoční dárky na 14 let dopředu. Když v pondělí zazvonila u dveří jeho dcera a přinesla velký plastové pytel, našli v něm 14 úhledně zabalených dárečků, napsal v úterý web stanice BBC.

"Přinesla velký plastový pytel a já jsem si myslela, že nese nějaké odpadky a chce, abych je vyhodil," popsal velké překvapení otec rodiny Owen Williams. Rodina netuší, zda Watson dárky shromažďoval od narození Cadi nebo je pořídil těsně před svou smrtí.

Watson se v minulosti živil potápěním a ještě v pokročilém věku zkoušel například seskok padákem. Podle rodiny byl mimořádným člověkem. Mezi balíčky jsou podle rodičů zjevně převážně knihy a hračky.

Autor: mk

Diskuze