Natasha Schofield - 1
Zdroj: facebook.com
Místo odpočinku přišla tragédie

Rodina strávila dovolenou na luxusní lodi. Když se šla žena s manželem projít, změnil se výlet v horor!

Australanka Natasha Schofield (47) byla s manželem a jejich dětmi na dovolené na luxusním zaoceánském parníku. Z krásného zážitku se ale stala tragédie, na kterou rodina nikdy nezapomene.

4 fotky
Natasha strávila dovolenou se svou rodinou na luxusní zaoceánské lodi Pacific Dawn. Na výlet jela s manželem a jejich třemi dětmi (3, 12 a 16 let). Vysněná dovolená se ale během jediného okamžiku proměnila v nejhorší noční můru.

Natasha se šla s manželem po večeři projít po palubě. Najednou je ale na bezpečnostních kamerách vidět, že žena začala padat přes palubu. „Její manžel se ji snažil chytit za nohy, ale spadla,“ řekl podle Daily Mailu vyšetřovatel. Poté se záchranná služba snažila ženu v hlubinách oceánu najít. Bohužel však pátrání nepřineslo žádný výsledek a Natasha byla prohlášena za mrtvou.

Další dva dny trvalo, než loď dorazila do přístavu v Brisbane. Nyní se spekuluje o tom, jestli za nešťastnou událostí nestojí vražedný záměr manžela. K tomu se ale policie nevyjádřila, a tak důkazy nasvědčují spíše tomu, že šlo o sebevraždu. Proč by to ale žena dělala, nikdo neví. Psychické problémy údajně žádné neměla.
 

Autor: bin

Diskuze