Bev Vanstone - 1
Zdroj: Profimedia
To je síla!

Rodina se v Hurghadě otrávili jídlem: Bydleli ve stejném hotelu, kde zemřel manželský pár!

Minulý týden v hotelu v egyptské Hurghadě během dovolené zemřeli dva turisté. Jejich smrt se zatím nepodařilo objasnit. Manželé, kteří byli ve stejném hotelu teď tvrdí, že se nakazili z jídla.

Podle vlastních slov se manželé Paul a Bev Vanstonovi otrávili ve stejném hotelu v Hurghagě, v němž minulý týden zemřeli dva turisté, z jídla. Prý teď trpí salmonelózou, která jim dává pořádně zabrat.

Začátkem srpna jim údajně v hotelu Steigenberger Aqua Magic v egyptské Hurghadě naservírovali syrové kuře. Šlo o stejné zařízení, v němž byli ubytováni i zesnulí John a Susan Cooperovi. Ti minulé úterý za dosud nevyjasněných okolností zemřeli.

Na zdravotní potíže si v posledních dnech stěžovalo více hostů. Britská cestovní kancelář Thomas Cook proto po této nešťastné události evakuovala z hotelu zhruba tři sta svých klientů.

"Mé ženě následně diagnostikovali gastroenteritidu, naše 14letá dcera zas trpěla zvracením a průjmy a dva dny před odjezdem jsem začal mít zdravotní problémy i já," řekl Paul. Po příjezdu do Oxfordu mu byla diagnostikována otrava salmonelou. "Mohl jsem to dostat z toho kuřete, z vody, z čehokoliv, z čehož se dá infikovat salmonela. Ale předpokládám, že jsem se nakazil právě z jídla, protože bylo opravdu syrové," myslí si.

Autor: mk

Diskuze