Miley Cyrus a Liam HemsworthMiley
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Rodina Liama Hemswortha mu zakázala kontakt s Miley. Bojí se návratu

Po deseti letech vztahu se rozešli Miley Cyrusová (27) a Liam Hemsworth (29). Pravda, pár pauz během svého soužití měli, ale tohle je zřejmě definitivní. Alespoň v to doufá Liamova rodina, která mu kontakt s Miley zakazuje. Bojí se totiž, že se k sobě znovu vrátí.

11 fotek
Australský herec se chtěl usadit a žít normální život. S Miley Cyrusovou tedy klid zrovna nenašel. Jejich vztah byl jako jízda na horské dráze. Seznámili se v roce 2009 při natáčení filmu Poslední píseň, ale o čtyři roky později se rozešli. Zpěvačka mezitím prošla proměnou. Z usměvavé americké dlouhovlásky se stala přisprostlá sexice, která se nezastaví před ničím.

Když se následně dali zase dohromady, Miley se opět vrátila k image hodné holky a Liama si vzala. Moudré rozhodnutí to ale nebylo, jelikož zřejmě nevybouřená zpěvačka utekla do náruče bloggerky Kaitlynn Carterové. Dle TMZ.com měl mít Liam problémy s alkoholem a drogami, Miley pro změnu s nevěrou.

„Rodina Liama Hemswortha ho nyní prosí, aby s Miley přerušil veškerý kontakt Jeho rodina je nespokojená s tím, že Liam s Miley uzavřel příměří,“ píše The Sun.

„Miley a Liam totiž neříkají, že jsou rozvedení nebo rozešlí, ale říkají, že prostě žijí odděleně. Nechávají si otevřená zadní vrátka, aby se mohli v budoucnu dát dohromady,“ tvrdí blízký zdroj z jejich okolí. Jestli se k sobě opravdu vrátí, je ve hvězdách. Zatím to vypadá, že je Miley nadmíru spokojená se svojí bloggerkou.

Rodiče sdílí, s jakými lůzry chodily jejich děti. Byli to žárlivci, podvodníci, náckové a podivíni!
NEUVĚŘITELNÁ GALERIE! Stydíš se za svou rodinu? Buď ráda, že ses nenarodila do téhle

Autor: Han

Diskuze