Michael Schumacher - 5
Zdroj: Profimedia
Zdrcující

Rodina konečně promluvila o Schumiho stavu: Když tohle vidí, tak pláče!

Bývalý jezdec Formule 1 Michael Schumacher (49) během lyžování ve francouzských Alpách v prosinci 2013 utrpěl vážné poranění hlavy. Rodina požádala veřejnost o maximální soukromí a během pěti let od jeho nehody jen zřídka poskytla nějaké informace o jeho zdravotním stavu. Nyní však jeden z členů rodiny promluvil. Jeho slova však nezní moc pozitivně.

7 fotek
Podle deníku Mirror hovořili Schumiho příbuzní s francouzským časopisem Paris Match a poskytli stručný popis jeho aktuálního stavu. Tvrdí, že jsou povzbuzeni tím, že hvězda Formule 1 projevuje nějaké emoce.

"Když ho dáte na invalidní vozík, který stojí před krásným panoramatem hor s výhledem na jezero, Michael někdy pláče," citoval časopis jednoho příbuzného. Schumacher v současnosti žije ve městě Gland, s výhledem na Ženevské jezero.

Švýcarský magazín L'Illustré předtím přinesl zprávu, že bude sedminásobný mistr světa převezen z svého domu ve švýcarském Gland na španělský ostrov, kde si rodina koupila luxusní sídlo. To však jeho manažerka popřela. "Rodina Schumacherových se nechystá přestěhovat na Mallorku. Tamní dům bude jako dosud sloužit jako rekreační sídlo," oznámila Schumacherově Sabine Kehmová.

Autor: mk

Diskuze