Chůva
Zdroj: Twitter
Nereálné...

Rodina hledá novou chůvu: Nabízí 3 miliony měsíčně a luxusní auto. Má to ale jeden problém!

Zní to jako práce snů! Dělat chůvu dětem a dostávat za to astronomický plat a luxusní auta. Jenže to není tak snadné, jak se zdá.

Málokdy se asi stane, že by člověk zahlédl inzerát, kde rodina nabízí za hlídání dětí miliony měsíčně, luxusní auta a cestování po celém světě. Rodina z Velké Británie skutečně tuhle neskutečnou pohádku nabízí. Co za tím vězí?

Rodina hledá chůvu pro své čtyři děti ve věku 2,5, 7 a 15 let. To je sice dost dětí na jednoho člověka, ale za tu odměnu by se jich dalo snést i deset, nemyslíte? Horší je to ovšem s požadavky, kterém rodiče mají. Nechtějí ke svým vychovaným a vzdělaným dětem zkrátka žádného amatéra.

Po potenciální chůvě, která si bude žít luxusním životem, požadují vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie. K tomu ale musí tato osoba mít minimálně patnáct let zkušeností s dětmi jako chůva. K tomu ještě přibývá další nepříliš častý jev, který rodiče požadují - aby chůva neměla vlastní děti a byla ochotná cestovat po světě klidně i třikrát do týdne. Zkrátka to není práce pro někoho, kdo nemá do čeho píchnout a z pracáku chtěl jít rovnou hlídat. Tahle rodina shání supech chůvu, která dost možná na tomhle světě neexistuje!

Autor: bin

Diskuze