Ilustrační fotografie
Zdroj: facebook
Nešťastná událost

Rodiče z Kladna jeli na Slovensko pokřtít dvouměsíční miminko. Dcerka ale náhle zemřela!

Mladí rodiče, kteří žijí na Kladně, jeli na Slovensko navštívit mužovy rodiče a pokřtít svou dvouměsíční dcerku. Ta už se křtu ale nedožila.

Ervín a Aneta, kteří žijí v Kladně, se svými dcerkami Emily a dvouměsíční Nelkou přijeli během vánočních svátků navštívit Ervinovu matku a nevlastního otce. Také se chystali ke křtu nejmladší dcerky.

Bohužel se stalo velké neštěstí a malá Nelka zemřela na meningokokovou infekci. bylo to poprvé a naposledy, co ji její prarodiče viděli. "Žijí v Kladně a dojeli den před Vánocemi. Maličká vůbec nebyla nemocná. Pár dní předtím dokonce byla na kontrole u dětské lékařky,"řekl dědeček holčičky Jozef.

Vše se zdálo být naprosto v pořádku, když najednou z ničeho nic miminku vystoupala teplota až na 39°C. Ráno ještě pila mléko, ale později už jí nechutnalo. "Když malé teplota znovu stoupla, utíkal jsem do vedlejší vesnice po léky. Dali jsme jí Panadol sirup a horečka jí zmizela. Pak se jí však odpoledne objevila na tělíčku červená skvrna," zmínil dále pan Jozef. Rodiče ji pak ihned odvezli na pohotovost. Miminko však po cestě bohužel zemřelo.

Autor: mk

Diskuze